Firma Veled oferuje nie tylko produkty czołowych producentów i ich solidny montaż, ale również usługi dodatkowe. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe automatyki Hormann do bram, a ponadto działamy również jako serwis bram garażowych Hormann.

Warszawa to miejsce siedziby naszej firmy. Stąd zachęcamy szczególnie mieszkańców tego miasta do podpisania z nami kompleksowej umowy na serwisowanie bram garażowych i automatyki. Oczywiście działamy również, jako serwis naprawy bram, w przypadku nagłych awarii.

Warszawa Wawer Ekspozycja Veled
Partner handlowy:
Hormann partner handlowy logo

Profesjonalne usługi serwisowe

Bramy Warszawa -profesjonalne usługi serwisowe

Serwisujemy i naprawiamy bramy garażowe oraz napędy Hormann do bram garażowych i wjazdowych. Dzięki naszej opiece serwisowej wydłuży się żywotność Państwa produktów, a ponadto zyskają Państwo pewność ich bezawaryjnego działania na lata oraz bezpieczeństwa dobytku i domowników. Atrakcyjna cena oraz niezbędne akcesoria to kolejny atut naszego serwisu naprawy bram.

Warto dodać, że w naszej ofercie znajduje się również konserwacja oraz profesjonalny serwis bram. Warszawa jest siedzibą naszej firmy, dlatego ofertę „naprawa-serwis” kierujemy przede wszystkim do mieszkańców tego miasta i okolic. Naprawiamy bramy garażowe różnego typu, w tym bramy, segmentowe, uchylne i rolowane.

Serwis bram
Serwis garażowych drzwi
Naprawa napędów automatyki bram

Naprawa bram Warszawa

Specjalistyczne ogrodzenia przemysłowe to systemy, które służą przede wszystkim do zamknięcia i odgrodzenia od osób niepowołanych terenów firmowych, obiektów przemysłowych, produkcyjnych, hal magazynowych, parkingów, placów budowy itp. Ich niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna cena i szybki montaż, dlatego ogrodzenie panelowe przemysłowe to również rozwiązanie bardzo często stosowane do odgrodzenia budynków użyteczności publicznej, a także ogrodów, parków itp.

Jeśli potrzebują Państwo serwisu Hormann, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w siedzibie naszej firmy. Staramy się ekspresowo reagować na każde zgłoszenie, a nasza ekipa serwisowa pojawia się tak szybko jak tylko to możliwe, by zająć się Państwa niesprawną bramą oraz napędem do bram. Naprawa z naszym serwisem jeszcze nigdy nie była tak prosta.